Home Rekuperace DO BYTU

REKUPERACE VAŠEHO BYTU

Ohřívání čerstvého vzduchu teplem domova

Rekuperace umožňuje dokonalé provětrání i v jinak obtížně větratelných prostorách menších bytů. Odvětrávání pouze v koupelně či na WC není dostatečné.

Výhody rekuperace

  • omezení tepelných ztrát a finanční úspora na provozu
  • filtrace a cirkulace vzduchu prospívá nejen alergikům a astmatikům
  • udržení stabilní teploty i vlhkosti vzduchu v interiéru
  • zabránění tvorbě plísní a množení bakterií

Zaostřeno: rekuperace do bytu

Jak je to v případě, že máte malý byt či špatně větratelnou dílnu, případně kancelář? Lze řešit rekuperaci i lokální jednotkou například do jedné větší místnosti. Pokud použijete centrální jednotku, musíte připojit mnoho metrů rozvodů vzduchu, což značně zvyšuje náklady. Lokální rekuperační jednotky nepotřebují žádné rozvody, celý proces instalace je mnohem rychlejší a jednodušší.


Další benefity lokálních jednotek

Prostorová úspora – lokální rekuperační jednotky nevyžadují zdaleka tolik prostoru a lze je montovat přímo do zdi. Odpadají prostorově i finančně náročné rozvody vzduchu, takže logicky uspoříte i finance při vstupní investici.

Jednoduchost – nepotřebujete žádné stavební úpravy ani jakékoli dodatečné náklady, nehrozí prodlevy s instalací, nemusí si to všechno „sednout" jako u centrální jednotky.

Snadná regulace – tak jak to zrovna ve větrané místnosti potřebujete, tak to budete mít. S trochu nadsázky si ji můžete zapínat jako televizi a přepínat mezi jednotlivými kanály.

Energetická úspora – u lokálních jednotek do bytu překvapivě uspořit, že nedochází k odvětrávání několika místností zároveň ani k tlakovým ztrátám kvůli dlouhým rozvodům.

Oranžové call to action tlačítko

Nechte si poradit

Investici do rekuperace v bytě je důležité řádně promyslet, protože se jedná o krok, který bude pohodlí vašeho domova ovlivňovat po léta. Chápeme, že to není jednoduché a proto jsme tady my. Zdarma s vámi probereme vaše potřeby a navrhneme řešení, za které dáme ruku do ohně a které vás v žádném případě nezklame. 

Zavolejte nám, nebo napište. Rekuperacím rozumíme a zaručíme vám kvalitní řešení do vašeho bytu za rozumnou cenu.