Home Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo je moderní, elegantní a dlouhodobě úsporné řešení, které bez problémů plní legislativní normy v rámci obnovitelných zdrojů energií.

Tepelné čerpadlo je ideální jak pro novostavby, tak i starší domy. Jedná se o levnější řešení, než vytápění elektřinou a plynem a potěší vás i minimální údržba a stabilní teplota po celý den. Na tepelné čerpadlo můžete využít štědrou dotaci v rámci programu nová zelená úsporám. Napište nám a vše doladíme v krajích Vysočina a Jižní Morava.

Výhody tepelného čerpadla

Levný provoz

Za 100 % tepla zaplatíte pouhých 25 % elektřiny!

Nejvýhodnější sazba

Nárok na levnější sazbu elektrické energie, a to po dobu 20 hodin denně.

Čistota a bezpracnost

Tepelné čerpadlo je bezobslužné, stačí jen nastavit optimální teplotu domácnosti.

Chcete kalkulaci zdarma?

Jsme vám plně k dispozici.
Volejte +420 777 414 208 nebo nám napište kontaktní údaje a my se ozveme.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Spokojení vlastníci tepelného čerpadla

S Radkem Svobodou se znám už dlouho. Co řekne to platí a vždycky drží slovo, což dnes považuji za extra důležité. Když řekne, že přijde v 7, je tam v 7. Vždycky mi kvalitně poradil a skvěle se s ním komunikuje. Kdyby byli všichni jako on, bylo by to tady jednodušší.

Ondřej Dokulil, OSVČ

Spolupráce s Radkem Svobodou byla perfektní. Ač přemýšlím, jak přemýšlím, nenapadá mě jediný problém. Na nic se nevymlouvá, nikdy nás neodmítl a tepelné čerpadlo nám nainstaloval na jedničku. Všem mohu jedině doporučit.

Roman Šikl, zaměstnanec v soukromém sektoru

Když už pominu, jak rychle a dobře Radek Svoboda práci odvedl, tak mě fascinuje, jak přesný je. Přišel a po krátkém propočtu řekl, že s tepelným čerpadlem bude roční náklad na elektriku něco málo přes 30.000,-. Po úspěšné instalaci a prvním ročním vyúčtování se jeho propočty lišily o několik málo procent. Je maximální profík!

Kamil Černý, podnikatel