Home Rekuperace

Rekuperace

Elegantní řešení vlhkosti, snížení nákladů na vytápění a čerstvý, zdravý vzduch po celý den, který ocení nejen alergici. To je rekuperace, se kterou vám pomůžeme.

Rekuperace funguje na bázi výměně vzduchu mezi budovou a venkovním prostředím. Díky uzavřeným cestám se jedná o řešení, jehož efektivita překonává 90%. Využít se dá jak v domě, tak v bytě. Pokud hledáte způsob, jak si zpříjemnit dýchání u vás doma a ještě ušetřit na vytápění, rekuperace je to pravé. A to vše v kraji Vysočina a Jižní Morava.

Omezení tepelných ztrát a úspora na provozu

Maximálně nízké provozní náklady

Efektivita překonává 90%. Máte tak jistotu, že šetříte peněženku a využíváte maximální potenciál.

Zabránění tvorbě plísní a množení bakterií

Už nikdy nebudete v bytě kvůli plísni potřebovat savo a obávat se, kde se zase příště plíseň objeví.

Filtrace a cirkulace prospívá alergikům a astmatikům

Doma se má každý cítit pohodlně a rekuperace k tomu pomáhá. Odstraňuje většinu nečistot.

Chcete kalkulaci zdarma?

Jsme vám plně k dispozici.
Volejte +420 777 414 208 nebo nám napište kontaktní údaje a my se ozveme.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení: *
E-mail: *
Telefon: *
* - Takto označené položky je nutné vyplnit

Spokojení vlastníci rekuperace

Rekuperace byla součástí celkové dodávky topného systému. Chtěl jsem mít vše od jednoho dodavatele. Montáž super, rekuperace šlape jak hodinky. Na emaily odpovídal obratem, telefony vždy zvedal. Radek Svoboda měl se mnou i velkou trpělivost, protože jsem zvědavý a zajímalo mě spoustu podrobností. Mohu doporučit. Díky!

Tomáš Havel, profesionální fotograf

Chtěl jsem pro svoji rodinu co největší domácí pohodu. I když rekuperaci vůbec nerozumím, měl jsem po schůzce s Radkem Svobodou pocit, že vím vše. Kompletní projekt mi připravil opravdu poctivě a realizace byla taky bez problémů. Oceňuji vstřícnost, ochotu mi vysvětlit všechny mé otázky a celkově lidský přístup. Spolupráci rozhodně doporučuji.

Milan Horský, podnikatel

Od první chvíle naší spolupráce byla na Radkovi znát obrovská zkušenost a ochota hledat řešení, které pro mě bude nejlepší. Připadalo mi, resp. jsem o tom přesvědčený, že rekuperaci v mém domě věnoval hodně času a chtěl, aby bylo všechno top. Jeho pečlivost mě moc potěšila a dala mi jistotu, že jsem zvolil správně. Díky!

Roman Novotný, zaměstnanec státní správy