O nás

Jsme poctivá firma z Třebíčska, která zajišťuje kvalitní vytápění

Své služby nabízíme po domluvě i nad rámec Kraje Vysočina. Jsme otevření a chceme vám pomoci, proto se nám nebojte kdykoliv napsat. 

Realizujeme moderní ekologické vytápění za pomocí tepelných čerpadel a rekuperací. Tyto inteligentní topné technologie umožní vytápět vaši domácnost účinně, efektivně a přitom úsporně za pomoci obnovitelných zdrojů energie

Dodáváme topné systémy vytvářené na klíč na základě vašich přání a potřeb. Využíváme nejmodernější materiály, které nabízí současný trh.

Proč nám věřit

"Vytápění se věnuji přes 20 let. Začínal jsem ve společnosti Vaillant. Díky této zkušenosti znám veškeré naše produkty do posledního šroubečku. Chtěl jsem se osamostatnit a mít možnost pomáhat a vymýšlet nová a neotřelá řešení. 

Jsem rád, že díky spokojeným klientům mohu svojí práci dělat dobře už mnoho let. Svými zkušenostmi vám zaručím tu nejvyšší možnou kvalitu za rozumnou cenu. Projekty nesekám jako Baťa cvičky, ale nad každým jednotlivým řešením přemýšlím a hledám cesty jak ho vylepšit." 

To o sobě říká náš majitel Radek Svoboda. Za dobu naší existence jsme realizovali stovky projektů. Ať jsou to již zmíněná tepelná čerpadla a rekuperace, nebo elektrokotle a teplovodní podlahové vytápění. Od prvního nákresu, až po pravidelný garanční servis, díky kterému máte jistotu, že vám vytápění bude sloužit po desetiletí. 

Samotnou realizací to pouze začíná. Investice, kterou se rozhodnete realizovat není malá, ačkoliv řešíme každou korunu. Je naší povinností, abyste byli spokojení a abyste nikdy neměli s vytápěním problém. 

Jsme zde pro vás a věříme, že splníme ty nejpřísnější standardy a nejnečekanější výzvy. 

Červené tlačítko