Home Ostatní Dodáváme

Dodáváme

Vaillant

Veškerý náš sortiment je kvalitní a mnoho produktů umožňuje též chytrou správu pomocí mobilních aplikací.

Vaillant

Tato vyhlášená německá značka začala jako rodinná firma v roce 1874, kdy ji založil Johann Vaillant v Remscheidu. Téměř 150 let zkušenosti a německé preciznosti.

Hledáte prestižní značku, která vám bude sloužit po dlouhá desetiletí? Na oficiálních stránkách webu najdete spoustu dalších, užitečných informací. 
 
A pokud vás zajímá, proč jsem si já vybral právě tuhle značku, tak se podívejte do sekce "o nás", kde zjistíte, že produkty značky Vaillant znám podrobně do každého šroubečku.
 
Nibe

Veškerý náš sortiment je kvalitní a mnoho produktů umožňuje též chytrou správu pomocí mobilních aplikací.

Nibe

Švédská značka nejen tepelných čerpadel a rekuperačních jednotek. Přes třicet let na trhu. Skandinávie. Design. Funkčnost.

Čím se vyznačuje 

Hlavní předností této značky je jednoduchá instalace a kombinace více funkcí dohromady. Zároveň firma poskytuje dlouhou záruku na jednotlivé komponenty. Patří tak ke značkám, které mají v České Republice nejvyšší zastoupení. 

O její oblíbenosti svědčí i to, že se spojila s ryze českou firmou Dražice, která se taktéž na tepelnou techniku zaměřuje. 

Pokud hledáte kvalitu osvědčenou mnoha lety a zákazníky z celé Evropy, je Nibe ta správná volba. 

Potřebujete více informací, nebo si nejste jistí, které tepelné čerpadlo je to nejlepší? Zavolejte nám, nebo napište. Máte naše slovo, že vám dáme pouze relevantní, pravdivé a ověřené informace.