Home Servis a služby SERVIS A SLUŽBY KOMPLETNÍ DODÁVKA VYTÁPĚNÍ

KOMPLETNÍ DODÁVKA VYTÁPĚNÍ

Od projektu přes instalaci až po servis

Dodáme kompletní zakázku, přebereme za ni zodpovědnost a ručíme svou dobrou pověstí.

Zaostřeno: kompletní dodávka

Umíme (a máme to tak vlastně nejraději) kompletní dodávky tepelných čerpadel a rekuperací. Dovedeme vám navrhnout projekt na míru, provedeme montáž tepelného čerpadla či rekuperace a následně se staráme o pravidelný servis. Námi namontované zařízení uvádíme před předáním do provozu a předáváme vám jej tedy zcela funkční. Vám odpadnou jakékoli komplikace při jeho zprovozňování a můžete se hned pustit do jeho bezstarostného užívání. Na zakoupené produkty se vztahuje záruční doba v délce až pět let od uvedení do provozu. V případě uzavření servisní smlouvy je možné záruční dobu prodloužit.

Jeden z možných harmonogramů vaší zakázky

  1. Náš první kontakt – může proběhnout osobně, telefonicky, ale i e-mailem.
  2. Analýza současného stavu – prohlédneme si vaši nemovitost, případně prostudujeme projektovou dokumentaci ústředního topení, eventuálně stavební dokumentaci domu, který teprve vzniká.
  3. Návrh realizace – vytvoříme komplexní návrh realizace včetně dílčích doporučení (například technologické prvky, aktivní chlazení, rekuperace vzduchu, ohřev vody, propojení s dalšími zdroji tepla a mnoho dalšího).
  4. Realizace zakázky – zahrnuje kompletní dodávku celé smluvené technologie, odborné zapojení a bezproblémové zprovoznění celého systému.
  5. Zkušební provoz – testování během několikadenního zkušebního provozu ukáže, zda není třeba ještě něco poladit.
  6. Záruka – pokud se jedná o naši práci, poskytujeme záruku 3 roky, na technologické komponenty platí záruka jednotlivých výrobců v řádu 5 let.

 Oranžové call to action tlačítko

Nechte si poradit

Zavolejte nám, nebo napište. Vytápěním rozumíme a zaručíme vám kvalitu za rozumnou cenu.