KONZULTACE

Dobrá domluva je základ splnění zakázky

Spojit se můžeme jakoukoli vám příjemnou cestou. Telefonicky. Mailem. Osobně. Na Vysočině a Jižní Moravě.

Zaostřeno: konzultace


Na to, abychom tak splnili nejpřísnější standardy, potřebujeme zákazníky, kteří nám budou schopni říct alespoň to, co zhruba chtějí, a pak mají i dost vůle na to s námi upřesňovat finální detaily. V mezifázi jsme tu komplexně pro vás, žádná otázka není nikdy špatně, vše rádi zodpovíme, několikrát probereme.

Nemáme problém s tím, když nám řeknete, že sondujete naše možnosti, ceny a návrhy. Je nám jasné, že každý přemýšlející člověk srovnává různé nabídky a na základě osobních pocitů a vlastního rozumu se rozhoduje o tom, kdo mu jeho zakázku provede.

U nás víme jednu věc: Pracujeme poctivě, máme kvalitní produkty, zkušený profesionální personál a rozumné ceny.

 

Co pro vás v kostce děláme?

Řešíme vytápění vaší domácnosti či firmy moderním a ekologickým způsobem za nízkých provozních nákladů. Kdykoli uvažujete o možnosti vytápět své bydlení za pomoci moderního tepelného čerpadla nebo rekuperace, neváhejte se na nás obrátit.

Důležitá věc: nemusí jednat pouze o novostavby, děláme projekty i pro starší domy. Na rovinu ale musíme říct, že u starších domů bývají (kvůli efektivnímu fungování čerpadel a rekuperace) většinou potřeba alespoň částečné stavební úpravy.

 Oranžové call to action tlačítko

Nechte si poradit

Zavolejte nám, nebo napište. Vytápěním rozumíme a zaručíme vám kvalitu za rozumnou cenu na Vysočině a Jižní Moravě.