PROJEKCE

Přehledně. Chytře. Ekonomicky.

Veškeré vaše výzvy umíme projekčně připravit za pomoci nejnovějších technologií. 

Zaostřeno: projekce

Kvalitně zpracovaný projekt je základem pro stoprocentní využití tepelného čerpadla či rekuperace a nezbytný pro správnou tvorbu a cirkulaci tepla ve vaší nemovitosti. Spolupracujeme s projekčním týmem, který umí vytvářet funkční návrhy celého systému vytápění, větrnání, chlazení a ohřevu vody nejen pro rodinné domy. Máme dostatek zkušeností a úspěšných zakázek na to, abychom uměli využít jeden ze skvělých vynálezů lidstva, jakým je tepelné čerpadlo, pro jeho maximální efekt a co nejdelší životnost.

 

Co je třeba brát ještě v potaz při projekci

Naše projekce počítá ještě s mnoha dalšími faktory. Klíčové je především vhodné nadimenzování výkonu tepelného čerpadla, například s ohledem na tepelnou ztrátu nemovitosti. Cílem projekce je samozřejmě nalézt optimální řešení a nalézt co nejkvalitnější a co nejlevnější zdroj vytápění.

Roli hrají i lokalita zmíněné budovy a nadmořská výška, přičemž na každém místě bývá v průměrných hodnotách i v minimech/maximech jiná hodnota v oblasti teplot, vlhkosti apod. Při volbě záložního zdroje je zase ošidné rozhodovat o užití elektrické energie nebo plynu pouze podle aktuálních cen. Kombinace dalších zdrojů tepla s tepelným čerpadlem se nabízí, zajímavé řešení je možné za využití solárních technologií, eventuálně je možné ve velkých otevřených prostorech dobře pracovat i s teplovzdušným krbem.

Vše je ale velmi individuální a největší roli vždy hraje přání klienta, např. požadavek na podlahové vytápění.

 Oranžové call to action tlačítko

Nechte si poradit

Zavolejte nám, nebo napište. Vytápěním rozumíme a zaručíme vám kvalitu za rozumnou cenu.